O mnie
Cześć, mam na imię Marianna.

Z wykształcenia jestem artystą plastykiem, a moja specjalność to fotografia. Stawiam na pokazywanie bliskości i emocji. Tworzę sensualne portrety pełne czułości i kobiecego wdzięku. W swojej pracy najbardziej cenię możliwość zatrzymania dla Was najcudowniejszych chwil Waszego życia. Pokazywanie piękna tam, gdzie Wy widzicie rutynę, wydobywanie najwspanialszych emocji i fali czułości niepostrzeżenie, podczas procesu fotografowania. Uwielbiam patrzeć, jak rozkwitacie przed moim obiektywem, a jeszcze bardziej, gdy możecie spojrzeć na siebie moimi oczami i zachwycić się swoim własnym, niepowtarzalnym pięknem.

Czym się zajmuję?

Fotografią ludzi. Towarzyszę parom podczas zaślubin, kiedy spodziewają się swojego dziecka i wzruszam się razem z nimi gdy widzę, jak dorasta. Podłapuję wesołe chichoty na wieczorach panieńskich i pomagam rozwijać Wasze marki, tworząc autentyczne portrety osób, które realizują swoje marzenia.

Stworzyłam swoje wymarzone, wyjątkowe miejsce – Studio Kretovych. Jest to niezwykłe studio, które przypomina wnętrze mieszkania: futrzaste tkaniny, wiklinowe meble, kosze i trawy. Zgromadziłam w studio pokaźną garderobę, żebyście nie musieli martwić się, co założyć na sesję – wszystko spójne stylowo i bliskie mojej estetyce.